RSS Feed

Search


CEDEFOP


IZMEuropassLKI

ReferNet Eiropā


Latvija ir viena no 30 dalībvalstīm ReferNet informācijas tīkla Eiropā.

ReferNet tīkla koordinatoru kontaktinformācija

ES dalībvalstis

Austrija
ibw Austria – Research & Development in VET
Mr Wolfgang Bliem bliem@ibw.at
Mājas lapaReferNet mājas lapa

BeļģijaProcesā
Bulgārija
National Agency for Vocational Education
and Training (NAVET)
Ms Radosveta Drakeva rdrakeva@gmail.com
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Čehija
National Pedagogical Institute
of the Czech Republic (NPI CR)
Ms Martina Kaňáková martina.kanakova@npicr.cz
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Dānija
University College Copenhagen (UCC)
Mr Ole Dibbern Andersen
odan@kp.dk
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Francija
Centre Inffo – Centre for the Development of
Information on Continuing Vocational Training
Mr Régis Roussel r.roussel@centre-inffo.fr
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Grieķija
National Organisation for the Certification of
Qualifications and Vocational Guidance (EOPPEP)
Ms Dimitra Dede d.dede@eoppep.gr
Mājas lapa • ReferNet mājas lapa

Horvātija
Agency for Vocational Education and Training
and Adult Education (AVETAE)
Mr Nino Buić nino.buic@asoo.hr
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Igaunija
Estonian Ministry of Education and Research (HTM)
Ms Tatjana Kiilo tatjana.kiilo@hm.ee
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Īrija
The Further Education and Training Authority (SOLAS)
Mr Justin Sinnot justin.sinnott@solas.ie
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Itālija
National Institute for the Analysis of Public Policies (INAPP)
Ms Anna D’Arcangelo a.darcangelo@inapp.org
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Kipra
Human Resource Development Authority of Cyprus (HRDA)
Ms Constantina Kyriacou-Liveri c.kyriacou@anad.org.cy
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Latvija
Ministry of Education and Science
Ms Paula Strode paula.strode@izm.gov.lv
ReferNet mājas lapa

Lietuva
Qualifications and VET Development Centre (KPMPC)
Ms Neringa Tolstych neringa.tolstych@kpmpc.lt
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Luksemburga
National Institute for the Development of
Continuing Vocational Training (INFPC)
Ms Marion Biré marion.bire@infpc.lu
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Malta
Ministry for Education and Employment
Mr Raymond Camilleri raymond.camilleri@gov.mt
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Nīderlande
Centre for Expertise in Vocational Education
and Training (ECBO)
Ms Anneke Westerhuis anneke.westerhuis@ecbo.nl
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Polija
Educational Research Institute (IBE)
Mr Michał Sitek M.Sitek@ibe.edu.pl
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Portugāle
Directorate-General of Employment and Industrial
Relations (DGERT) / Ministry of Labour,
Solidarity and Social Security
Ms Fernanda Ferreira Fernanda.R.Ferreira@dgert.mtsss.pt
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Rumānija
National Centre for TVET Development (NCTVETD)
Ms Dana Carmen Stroie dana.stroie@yahoo.com
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Slovākija
State Institute of Vocational Education & Training (ŠIOV)
Mr Juraj Vantuch vantuch2011@gmail.com
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Slovēnija
National Institute for Vocational Education and
Training of the Republic of Slovenia (CPI)
Mr Darko Mali darko.mali@cpi.si
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Somija
Finnish National Agency for Education
Mr Aapo Koukku aapo.koukku@oph.fi
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Spānija
State Foundation for Training in Employment (Fundae)
Ms Inés Sancha Gonzalo ines.sancha@fundae.es
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Ungārija
Centre for Innovatio Training Support
and Ministry for Innovation and Technology
Ms Judit Gömöriné Olasz olasz.judit@ikk.hu
Mājas lapaMājas lapaReferNet mājas lapa

Vācija
Federal Institute for Vocational Education
and Training (BIBB)
Ms Ute Hippach-Schneider hippach-schneider@bibb.de
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Zviedrija
The Swedish National Agency for Education (Skolverket)
Mr Hans Almgren hans.almgren@skolverket.se
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Citas valstis

Apvienotā
Karaliste

ECCTIS LTD
Ms Katherine Latta
katherine.latta@naric.org.uk
Mājas lapaReferNet mājas lapa

Islande
Directorate of Education (Menntamálastofnun)
Ms Hildur Oddsdóttir hildur.oddsdottir@mms.is
Mājas lapa

Norvēģija
Norwegian Agency for International Cooperation and
Quality Enhancement in Higher Education (DIKU)
Ms Margareth Haukås margareth.haukas@diku.no
Mājas lapaReferNet mājas lapa